Etiketler

, ,


Kitabım çıktı. Yıllardır hayalini kurduğum şey gerçek oldu. Nihayet adımın yazılı olduğu ilk kitabımı bu sabah elime aldım. Duygularımı tarif etmem mümkün değil.  Düşünsenize, her şeyiyle bana ait olan bir eserim var artık.

Niteliği elbet tartışılır. Ne kadar iyidir, daha iyi olabilir miydi, bilemem ama ben ilk adımı attığım bu kitabımda kendimi anlatmak istediğim gibi anlatabildiğimi, içindeki öykülerdeki sesin katıksız benim olduğunu düşünüyorum. Bu kitapla ilgili o kadar çok şey düşünüyorum ki…Bundan sonra başkalarının ne düşündüğü önemli elbette.

Dağıtım süreci önümüzdeki günlerde başlayacak. Dostların desteğinin önemi aşikar. İsteyenler http://www.netkitap.com/kitap-lezzetli-oykuler-selgin-gb-cinius-yayinlari.htm veya http://www.idefix.com/kitap/lezzetli-oykuler/tanim.asp?sid=KV7FL7U7O8HW18JVA5V0 adresinden hemen temin edebilirler. Yazarı olarak haftasonu için tavsiye ederim.

Bu blogun açılışının en büyük sebebinin bu öyküler olduğu düşünülecek olursa, bu macera hepimizin. Umarım memnun kalırsınız.