Etiketler

, , , , , ,


Kısa, oldukça kısa bir yazı olacak bu. Vaktim yok, tatil dönüşü üç gün süren korkunç toplantılara gark olmuş durumdayım. Sonra…sonrası önümüzdeki hafta beş gün toplantı. Bu yazıyı da toplantı arası ihtiyaç molasında insanlar sigara içerken yazıyorum.

Peki bu yazıya sebep? Son yazı “Mantarlı Patates Kavurma”yı aşağıya itelemek. Dün gece yatılı yemekli misafir vardı, yoksa bugüne Shylock Operasyonu’nu yazacaktım olmadı. Madem yazamadım, bu arada sabitfikir’den alıntıladıkları yazı yüzünden entelektüel seviyesi yüksek (!) okuyucular bloga gelirken imajımı düzelteyim, son yazıdaki ultra ev hanımı halimden kurtulayım dedim. Budur yani.

Geçen hafta sabitfikir KOLTUK /Benjamin PARZYBOK kitap yorumumu alıp, ‘Okur Notu’ olarak koymuş, sağolsun onurlandırmıştı. Evvelki gün de HER KADIN BİR RUS ŞAİRE AŞIK OLUR / Elisabeth DUNKEL kitap yorumumu almışlar ( http://www.sabitfikir.com/elestiri/her-kadin-bir-rus-saire-asik-olur). Dün bir daha okudum ve gördüm ki sabitfikir galiba en lakayt, en rahat yazdığım yazıları seçiyor.

Öyle ya da böyle, bir şekilde blog yayılıyor, amacına ulaşıyor ve ben mutlu oluyorum. Sonuç olarak iş hayatım devam ediyor, anneyim, eşim, okuyorum ve yazıyorum. Daha ne olsun? İmaj biraz dağınık ama bana fena gelmiyor. O zaman bırakayım dağınık kalsın!