Etiketler

, , , , ,


Her yeni kitap beraberinde yeni heyecan getiriyor. Okur olarak alıp kapağını kaldırdığım her yeni kitap bende her zaman farklı ve güzel duygular uyandırmıştır. İçine girdiğim dünya nasıl bir yer olacak, beni neler bekliyor, bir unutulmazla karşılaşacak mıyım ya da beklentimin karşılığını bulamayıp yine de okumaya devam edecek miyim… gibi sorular bir yumak halinde o kapağın arkasında beni bekler.

İnsanın kendisinin yazarı olduğu bir kitabı eline alması ise bambaşka duygulara sebep oluyor. Bilgisayar ekranında ardarda aylar önce dizilen kelimeleri bir kitabın sayfaları üzerinde görmek dokuz ay karnınızda taşıdığınız yavrunuzu elinize almak gibi bir şey. Doğumdan farklı olarak bundan sonrası yazara ait olmaktan çıkıyor. Kitap basılıp rafta yerini aldıktan sonra onun geleceğini okuru belirliyor.

iğneler1Yitik Ülke yayınlarından çıkan ikinci öykü kitabım İĞNELER’in raflarda yerini aldığını buradan duyurmak benim için tarifsiz bir duygu.

iğneler2İĞNELER nasıl bir kitap? İçinde on dört adet öykü var. Öykülerin uzunlukları 34 sayfa ile bir paragraf arasında değişiyor. Kitaba adını veren iğneler, öykülerin içinde yer alıyor. Okuru öykülerde on dört iğne çeşidi bekliyor.

Fikir ilk aklıma düştüğünde arkadaşlarımla bir sohbet esnasında tam 36 iğne çeşidi bulmuştuk. Zaman içinde benim elimde kalakala bu on dördü kaldı.

Dosya tamamlandığında ham hallerini buradan yayınlamıştım ve blog okurlarından gelen yorumlar beni çok umutlandırmıştı.

İĞNELER artık okurları ile buluşmaya hazır.

İĞNELER’i

–          Pandora

–          Kabalcı

–          Alkım

–          Mephisto (Kadıköy – Beyoğlu)

–          Penguen (Kadıköy)

–          Dost (Ankara)

–          Yakın (İzmir /Alsancak)

Kitabevlerinde bulabilirsiniz.

D&R larda sistemde görünüyor, hafta içinde onlara da ulaşmasını bekliyorum ama olmayabilir, çünkü D&R lar kitabı satma potansiyeline göre alıyor ve takdir edersiniz ki tanınmayan bir yazarın ikinci kitabı onlar için yüksek potansiyelli görünmüyor…. Ama bu düşünce taleple değişebilir. İmza: Kızın’da yaşadık, gördük.

iğneler3Bir de elbette garantili temin yollarından biri internet üzerinden vereceğiniz siparişler olacaktır.

iğneler4Benimle bu heyecanı paylaşan herkese çok teşekkürler…

Öyle yani…